Co oznacza krwawienie po usunięciu przetoki odbytniczej?

Jestem ósmy dzień po zabiegu wycięcia przetoki okołoodbytniczej, założona gumka ze żyłką (podobno) lekarze nic nie mówią tylko gaziki jałowe i tyle, mam wrażenie że gazy jak i stolec wydostaje się z pomiędzy szwów, lekarz stwierdził nie możliwe. Ropieje i krwawi a oni tak ma być. ??

Lek. Michał Lenard

Jeżeli nie jest Pan przekonany co do sposobu postępowania, warto skonsultować się z innym specjalistą, który Pana zbada i zweryfikuje, czy dotychczasowe postępowanie jest prawidłowe, czy może należy je zmienić. Pozdrawiam!