Co oznacza nieprzyjemny zapach z ust u 35-latki?

Witam, mam pytanie odnosnie choroby ktora mnie meczy juz od kilku lat. Zaczelo sie od tego ze zszedl mi naskorek w jamie ustnej. Pozniej przez kilka dni mialam strasznie nieprzyjemny zapach w ustach, ktory wlasciwie utrzymuje sie do dzis. Wypadly mi takze wlosy. 2 lata temu zaczela sie moja prawdziwa gehenna. Otoz zaczely mnie bardzo bolec stawy, do tego doszedl zespol suchych oczu i jamy ustnej. Zespolu Sjogrena jako tako nie zdiagnozowano. Ani innej choroby autoimmunologicznej. Ale czynnik reumatyczny byl wysoki, natomiast dopelniacz C3 i tylko ten jedyny, zacznie obnizony. Co to za choroba? Musze przyznac ze mam juz zrujnowane zdrowie psychizne i fizyczne. Moje samopoczucie skutecznie uniemozliwia mi normalne funkcjonowanie w spoleczenstwie. Prosze o jakas porade bo jestem bliska zalamania.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u dermatologa. Być może jest to pęcherzyca lub pemfigoid. Na pewno warto też skonsultować się z reumatologiem. Pozdrawiam i życzę zdrowia.