Co oznacza powiększenie węzła chłonnego po operacji przepukliny?

Miałam operację przepukliny pachwinowej lewostronnej w maju. Dwa tygodnie po operacji pojawił sie węzeł chłonny 1.5 mm . Nie chce zniknąć już ponad 4 miesiące . Miałam mieć kolejna operację na przepukline prawostronna ale tam tez pojawił sie węzeł. I na biodrach tez sa wyczuwalne do tego od 2 tygodni z przerwami swędzi mnie skóra wszędzie najbardziej na twarzy jestem zmęczona i czuje jakby miała temperaturę a za 5 min wszystko znika i tak potrafi być kilka razy w ciągu dnia. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka być może jakaś infekcja Propknuje zgłosić się do lekarza rodzinnego