Co oznacza silny ból piersi i pod pachą?

Dobry wieczór. Mam 62 łata ód 4 dni odczuwam silny ból ód prawej piersi pod prawą pachą prawą łopatką do kręgosłupa . 3lata wstecz miałem operację tętniaka aorty brzusznej. Nedawno stwierdzono u mnie kamienie na pęcherzyku źółciowým. Dziś źona zauważyła w obolałych miejscach wysypkę . Proszę o poradę.

Witam
Proszę zrobić RTG kregoslupa celem oceny czy dolegliwosci nie wynikaja ze zmian tam zlokalizowanych. Nastepnie zalecam konsultacje neurologiczna.
Dr n med Daniel Maliszewski