Co oznacza taki obraz kręgosłupa u 28-latki?

Witam serdecznie Mam 28lat. W 2014 odkryto u mnie wypukline krążka miedzykregowego na poziomie C3\C4 modelująca worek oponowy a także kregozmyki przednie 1 stopnia C3, C4 oraz C5. Problem bolu powracał a wraz z nim rehabilitacje. Niestety od 2 miesięcy bóle głowy a także barków stały się tak silne ze jedynym lekiem działającym na nie jest tramadol. Dodatkowo drętwienie rak, zawroty głowy, ograniczona ruchomość szyji a także powracające mroczki oraz zamglenia przed oczami. Wynik rezonansu szyjnego wykonanego 2 tygodnie temu: Zniesienie lotdozy szyjnej z wytworzeniem kyfozy od C3 do C5. Trzony kręgowe o zachowanej wysokości bez kompresyjnych złamań. Szerokopodstawna lateralizujaca w prawo wypuklina krążka miedzykregowego C3-C4 modeluje worek oponowy Szerokopodstawne dokanałowe uwypuklanie się krążków C4-C5 i C5-C6 Zwężona rezerwa płytowa wewnatrzkanalowa na poziomach C3-C4, C4-C5, C5-C6 Rdzeń kręgowy bez zmian ogniskowych Kilkumilimetrowe torbiele okolokorzeniowe w otworach międzykręgowych C5-C6 i C6-C7 obustronnie Dodatkowo w rezonansie głowy opisano odcinkowe poszerzenie przestrzeni podpajeczynkowej w gorno bocznej części prawej okolicy czołówej do ok 13x8mm (możliwa torbiel pajeczynowki) Neurolog chce powtórzyć rezonans głowy na jesieni natomiast wizyta u neurochirurga ma być za ok 2 miesiace. Rtg czynnościowe kontrolne w związku z kregozmykami mam wykonać za kilka dni. Bardzo proszę o poradę. Skoro zmiany w ciągu 7 lat pomimo rehabilitacji tak się zwiększają to czy rehabilitacja nadal będzie wystarczająca? I skąd mogly pojawić się nagle torbiele w głowie i kręgosłupie? Oraz czy objawy kliniczne są spowodowane zmianami w kręgosłupie czy torbielami?

MRI głowy i kregosłupa do interpretacji klinicznej

Opisane zmainy wielopoziomowe dyslopatyczne do obejrzenia na płyce CD

Torbiele pajęczynówki zwykle wrodzone, Nie wymagają interwencji ...

Opisane objawy mogą wskazywać na różne przyczyny ...Konieczna pełna konsultacja, pełny wywiad , badanie ; historia pacjenta; leki, inne schorzenia, zabiegi etc etc