Co oznacza taki wynik biopsji gruboigłowej?

Witam. Dziś miałam robiona biobsje gruboigłowa piersi lewej na podstawie rozpoznania zaburzeń architektury o wymiarach 12*10mm KGZ(LT2,2c) około 60mm od brodawki.( wyciek z brodawki ciemno zielony ) Po pobraniu lekarz stwierdził że tu nic nie opadło po nakluciu i może to być zwapnienie ... Miałam też zlecenie na biobsje węzłów pachowych lecz po prawej stronie 3 węzły chłonne o nie jasnym charakterze i bez widocznej zatoki tłuszczowej wszystkie ok 2 cm lecz jak to stwierdzono "nie dzisiaj " nie wiem czemu taka decyzja i nurtuje mnie to pytanie co do tego jak i do tego stwierdzenia po biobsji że nic nie "opadło " i że mogą to być zwapnienia...jeśli tak to co to oznacza ?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u onkologa i ustalenie dalsze postępowania , czy został wyznaczony termin biopsji węzłów chłonnych ?