Co oznacza ten guz na wardze sromowej?

Witam, od paru dni na wardze sromowej mniejszej, w okolicy łechtaczki, mam małego "guza". Jest zaczerwieniony, boli, ma białe zakończenie, jak wyprysk. Co to może być?

Opis wskazuje na zmianę ropną - np. zapalenie mieszka włosowego. Leczeniem z wyboru jest zwykle miejscowy krem z antybiotykiem. Czasem zmiany tego typu mogą wymagać nacięcia chirurgicznego. Wskazana jest konsultacja ginekologiczna, w razie odległego terminu pomóc może również lekarz pierwszego kontaktu.