Co oznacza ten opis w badaniu PET?

Co oznacza w badniu Pet z Galem: 1 ) "pojawily sie ogniska podwyższonego wychwytu znacznika-bez manifestacji morfologicznej -nie można wykluczyć , że jest to wychwyt niespecyficzny" oraz 2) "pojawily sie ogniska zwiekszonej ekspresji receptorów sst-bez uchwytnych zmian struktury kosci w CT-low dose. CO oznacza -bez uchwytnych zmian struktury kości? i wychwyt niespecyficzny?

Do omówienia z Lekarzem kierującym na badanie PET z galem.
Ważny wywiad i Pacjent ! Raczej nie ma powodów do niepokoju; Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. Ważne obciążenia chorobowe, stosowane leki, Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań. Najważniejszy stan Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.