Co oznacza to mrówienie kończyn?

Witam. Od dwóch tygodni mam dziwna przypadlosc- dretwieją i mrowieją mi nogi, czasem po nocy mam brak czucia ale dolegliwości występują ogólnie przez całą dobę. Do tego mam "mroczek" Uciekający wraz ze zmianą wzroku nie wiem czy to. Mety w ciele szklistym czy mroczki ale bardzo się boję. Nie jestem jakoś szczególnie osłabiona als czuje pogorszenie wzroku i te dretwienie. Czy jest duże prawdopodobieństwo że mam stwardnienie rozsiane? Bardzo się boję.. Proszę o odpowiedź czy te objawy mogą świadczyć o stwardnieniu?

Do interpretacji klinicznej Ważny PACJENT< WYWIAD< OBJAWY! Ważna kompleksowa ocena;Tarczyca, serce, stresy, emocje Pełny wiwiad, analiza wyników badan ' Objawy mogą mieć różne tło, nawet zaburzenia hormonalne, elektrolitowe, inne; Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...; Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc Pozdrawiam i zapraszam