Co mam zrobić z tym wysokim pulsem?

Witam, ostatnio miałem dzieny epizod jeśli chodzi o serce, mianowicie, najpierw czułem że bardzo mocno bije, jak by chciało wyskoczyć z klaty, potem po spacerze się to uspokoiło, ale puls ciągle był na poziomie 100 i utrzymywał się na takim poziomie do około 3 w nocy. Ostatnie ekg miałem robione 20.20.2020r. nie wykazało one jakiś bardzo niepokojących rzeczy, lekarz powiedział mi że jest w normie, ale blisko granicy arytmii. W maju tego roku miałem pełną diagnostykę w szpitalu, tam w trakcie holtera ekg wyszły liczne epizody tachykardii zatokowej na przemian z zahamowaniem zatokowym z odstępem R-R 1500-1700ms, echo serca wyszło dobrze, a rtg nie wykazało jakiś zmian. Mimo wszystko teraz czuje jakieś dziwne uczucie w klatce, nie wiem do czego to porównać, czy to ta arytmia, czy może przez stres, lekarze wspominali mi ze możliwa u mnie jest nerwica, chciałbym poznać zdanie lekarza stąd na ten temat, będę bardzo wdzięczny.

Do kontroli i pełnej diagnostyki

Ocena stanu pacjenta ; Do interpretacji klinicznej! Ważny PACJENT< WYWIAD< OBJAWY! Ważna kompleksowa ocena;Tarczyca, serce, stresy, emocje Pełny wywiad, analiza wyników badan ' Objawy mogą mieć różne tło, nawet zaburzenia hormonalne, elektrolitowe, inne; Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...; Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc Pozdrawiam i zapraszam