Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 9 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza wstrzymywanie oddechu?

Witam. Mam sklonnosci do wstrzymywania oddechu nawet do kilku sekund. Robie to tak jakby nieswiadomie. Np. Zamysle sie... nawet wtedy kiedy jestem zrelaksowany. Czasem kiedy czuje stres lub napiecie wtedy tez wstrzymuje oddech. Po wstrzymanym oddechu biore glebszy wdech i czasem zakluje mnie w okolicy serca. Wyniki krwi morfologia lub na tarczyce lub inne hormonalne mam dobre. Ekg serca w normie. Rezonans magnetyczny muzgu poza brakiem ciala modzelowatego jest ok.
MĘŻCZYZNA, 35 LAT 5 miesięcy temu

Badania krwi - bilirubina

Sprawdź czym jest bilirubina! Czy masz ją w normie? Jakie są przyczyny jej wysokiego stężenia w organizmie? Dowiedz się szczegółów, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do żółtaczki.

Właściwe oddychanie to podstawa dobrego funkcjonowania Wskazane ćwiczenia aerobowe, umiarkowany regularny wysiłek, szybki spacer, gimnastyka, taniec, śpiew; wtedy łatwiej o "odblokowanie oddechu" i poprawę oddechu. Ważne przeciąganie się i głębokie wzdychanie! Do pełnej konsultacji , pewnie dużą rolę odgrywają czynniki emocjonalne, reakcja na przewlekły stres, ale w takiej sytuacji często pogarsza się stan fizyczny, spada forma i odporność fizyczna i psychiczna... Ważny wywiad, pełna kompleksowa ocena stanu Pacjenta, wyników badań Jak tarczyca , morfologia, żelazo?? Jaki tryb życia, praca, jak nastrój, sen, problemy, stresy? Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy