Co oznacza wynik BACC 31-latki?

Dzień dobry. Mam 31 lat, urodziłam jedno dziecko prawie 3 lata temu. Dziś miałam robione USG lewej piersi przy okazji wykonywania biopsji cienkoigłowej. Wiem, że na wyniki nie muszę długo czekać, ok 2-3tyg jednak chciałam zapytać, czy z krótkiego opisu usg też można coś wywnioskować. Nie wiem co myśleć i się denerwuję. W SL na godz. 1 zmina ogniskowa hipoechogeniczna o nieregularnym kształcie i nieco spikularnych granicach. Na poprzednim USG wykonanym ok 3 tyg temu była jeszcze dodana informacja"typu BIRADS4a". W tym dzisiejszym już takiej informacji nie ma. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

4 a oznacza zmianę podejrzaną, ale o małym stopniu prawdopodobieństwa złośliwości. proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego diagnostykę.