Co oznacza wynik badania Ectropion in statu epithelisationis et inflammationis chronicae?

Witam , co oznacza wynik badania ectropion in statu epithelisationis et inflammationis chronicae activae ac dysplasia epithelii paraepidernmalis gradu mediocri et majoris(hsil/cin2/cin3). Fragmenta mucosae canalis cervicalis normalis ac fragmenta endometrii in secretione.
Lek. Tomasz Budlewski

Ogólnie stolarka dużego stopnia konieczna dalsza diagnostyka kolposkopia i lub badanie HPV dna prosze koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa