Co oznacza wynik badania obrazowego kończyny 24-latki?

Co mam przez to rozumieć (im więcej razy to czytam tym bardziej się martwię): Niewielkie zniekształcenie brzegu przyśrodkowego strzałki lewej bez wpływu na położenie względem piszczeli oraz na architekturę kości - najpewniej rozwojowe - kość na przekrojach poprzecznych przyjmuje kształt "nitu" w przeciwieństwie do owalnego po stronie przeciwnej. W nasadzie dalszej kości udowej wysepka zagęszczonego utkania kostnego 3,5mm. Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są objawy? proponuję udać się do lekarza ortopedy który określi konieczność dalszej diagnostyki, opis wskazuje iż powyżej opisywana zmiana jest zmianą rozwojową czyli ogólnie zmiana od urodzenia. bardziej należy wyjaśnić zapewne wysypkę zagęszczonego utkania kostnego.