Co oznacza wynik badania obrazowego kręgosłupa 32-latka?

Witam proszę o interpretację opisu. Zawartość jelit nakłada się na strukturę kostna odc L-S kr. Lewo wypukłe skrzywienie z rotacja trzonow kr w odc L kr Lordoza ledzwiowa splycona. Ostre ustawienie kości krzyżowej. Os długa w odc L-S kr zachowana. Przewożenie przestrzeni m-k L3/L4 z nie znaczna osteofitoza krawędziową ww trzonow kr nadlamania blasze granicznych trzonow L2-L4

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy ? Wskazana wizyta u lekarza zlecającego powyższe badanie