Co oznacza wynik badania prostaty?
Mam 44 lata robiłem usg i mam napisane Gruczoł krokowy o wym ok 42×27×26 mm czy mam się martwić .

MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
74 poziom zaufania
Wymiary gruczołu mieszczą się w granicach normy. Nie powinien się pan martwić.