Co oznacza wynik badania stawu i stan po przebytym bocznym zwichnięciu rzepki?

Staw kolanowy LEWY z nieznacznie zwiększoną ilością płynu, płyn o podwyższonej intensywności sygnału w obrazach T1 - zależnych - obraz krwiaka środstawowego. Stan po przebytym bocznym zwichnięciu rzepki z widocznym masowym stłuczeniem przyśrodkowo - dolnej części oraz zewnętrznej części kłykcia bocznego kości udowej ( LFC ), cechy złamania przyśrodkowej części wierzchołka rzepki, z oddzielonym fragmentem o wysokości 5 mm przez skośne przebiegająca szczelinę złamania, bez cech przemieszczenia. U

Dobry Wieczór,
Z opisu stan po przebytym urazie, wszytko zależy od tego co się dzieje i z jakiego powodu był wykonywany rezonans.
Pozdrawiam.