Co oznacza wynik biopsji śródpiersia?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć co może oznaczać wynik biopsji. W badaniu tomografem komputerowym rozpoznanie torbiel śródpiersia. Wynik biopsji- materiał zawierabezpostaciowe masy białkowe oraz nieliczne rozproszone komórki gruczołowe bez cech atypii( cd45-, thyroglobulin - , TTF-1 ) najprawdopodobniej nabłonka oskrzela. Czy to może oznaczać coś poważnego. Wszystkie badania krwi w normie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ten wynik nie wskazuje na nowotwór w materiale tkankowym. Proszę skonsultować ten wynik z lekarzem kierującym na biopsję. Trzeba ten wynik interpretować wraz ze znajomością stanu klinicznego [objawów] pacjenta. Pozdrawiam.