Co oznacza wynik hormonów po ciąży?

Wyniki badań po ciąży: TSH 1,450 µIU/m, anty-TPO 12,47 IU/ml. Dodatkowo mam niejednorodną budowę tarczycy. Przed ciążą wyniki TSH były raczej w górnych granicach (3.77-4.2), anty-TPO nie zmieniło się. W ciąży wyniki wzorcowe. Czy takie skoki TSH powinny mnie niepokoić? Czy wręcz odwrotnie skoro TSH się ustabilizowało to nie ma potrzeby dalszej konsultacji z lekarzem i co półrocznej kontroli tarczycy?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie występują objawy? Czy jakieś stosowane leki tarczycowe ?