Co oznacza wynik krzywej cukrowej?

Witam. Robiłam sobie dzisiaj badanie kortyzolu. Wynik to 246 ng/ml. Normna jest do 220 ng/ml. Do tego rok temu miałam robioną krzywą cukrową. Wyniki są następujące. Na cczo glukoza - 92 mg/dl po 1h 57 mg/dl, a po 2h 80mg/dl. Insulina na czczo - 8,6 mU/L, po 1h 15,3 mU/L a po 2h, 39,5 mU/L. Co oznaczaja te wyniki ? Mam 21 lat.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik glukozy 1h i 2 h po obciążeniu glukozą jest zdecydowanie za niski, proszę udać się do diabetologa.
Pozdrawiam