Co oznacza wynik krzywej cukrowej u 35-latki?

Witam. Zrobiłam krzywą cukrową i nie bardzo wiem gdzie się z tym udać? Polecono mi tutaj diabetologa. Postanowiłam więc się zarejestrować w przychodni. Padło na prywatną bo tylko tam był wolny termin na już. Pan po przeszukaniu kalendarza poprosił o podanie wyników krzywej cukrowej i skierował mnie do endokrynologa. Gdzie w końcu mam iść i co oznacza mój wynik badania? Glukoza 91,16 mg/dL (70-99); Glukoza po 1h 124,40 mg/dl; Glukoza po 2h 48,15mg/dl.

Wynik krzywej świadczy o hipoglikemii.W takiej sytuacji wskazana jest bardziej szczegółowa diagnostyka, w tym krzywa insulinowa, którą zleca lekarz diabetolog.