Co oznacza wynik MR głowy u 25-letniej kobiety?

Witam miałam robiony rezonans magnetyczny z powodu ciągłego bolu głowy. Cześć opisu brzmi: "W obrębie stoku kosci klinowej widoczne jest dobrze ograniczone ognisko, hiperintensywne w obrazach T2-zaleznych i izointensywne w obrazach T1-zaleznych, wielkości około 5,5mm, bez wyraźnych cech wzmocnienia kontrastowego- zmiana w badaniu MR o niejednoznacznej etiologii." Nie mam pojęcia co to znaczy i czy może to być przyczyna moich bolow głowy? Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc. Wynik powinien zinterpretować lekarz prowadzący