Co oznacza wynik MR kości udowej?

Witam, miałem zrobiony Rezonans Magnetyczny i stwierdzono mi: "Złuszczenie chrząstki bloczka kości udowej do różnicowania w 1 stopniem jałowej martwicy kostno-chrzęstnej. Zmiany przeciążeniowe w ACL z zachowaniem jego ciągłości" Co to oznacza na język "zwykłego człowieka" i na jakie leczenie mam się przygotować psychicznie? Tabletki pomogą czy konieczna operacja? Bardzo proszę o odpowiedz.

Do omówienia z Ortopedą , pełna konsultacja
Ważny PACJENT, objawy neurologiczne, stan ogólny i inne schorzenia, obciążenia, stosowane leki, Wyniki badań. Konieczna pełna konsultacja z pełną dokumentacją ,
Pozdrawiam