Co oznaczają białe linie na styku zębów?

Witam na policzku w jamie ustnej z dwóch stron mam Białe linie na lini styku zębów. Zazgryzam często policzki robię to najczęściej w sytuacji stesujscych nie kontroluje tego . Co to może być?

Najczęściej są to zgrubienie błony śluzowej w następstwie urazu mechanicznego jakim jest ciągłe zaciskanie. Konieczna kontrola w gabinecie i prawdopodobnie wykonanie szyny relaksacyjnej.