Co oznaczają drżenia ciała u 27-latki?

Witam. Dziś miałam drżenie całego ciała. Do tego poty szły ze mnie i wyglądałam jak bym wyszła z pod prysznica. Żołądek mnie trochę bolał. Dodam ze na nic nie choruję. Było mi bardzo słabo. Dzień wyglądał jak codzień. Zjadłam normalnie sniadanie i obiad. Co mogło być przyczyną?

Lek. Paweł Szadkowski

Prawdopodobnie jakaś infekcja. Jeśli to Panią niepokoi sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu.