Co oznaczają takie dolegliwości po łyżeczkowaniu?

W grudniu mialam wykonane lyzeczkowanie z powodu endometriozy. Juz od lutego znow odczuwam bol podbrzusza i czasem nie moge zrobic kroku bo cos mi w tym przeszkadza. Obczuwam bol i jakby cos mi w tym brzuchu blokowalo chodzenie. Lekarz mowik ze mam obnizona macice. Czasem mam czyste zolte uplawy raczej wodniste. Prosze o porade.

Szanowna Pani, jeżeli lekarz mówi że macica jest obniżona to należy iść w tym kierunku