Co oznaczają wyniki badań tarczycy 34-latki?

Witam, mam problem z tarczycą. 2 razy miałam nadczynność tarczycy gravesa basedowa, po ok 2 latach wyniki znów mnie zaskoczyła. Moje tsh - 8,670, ft3 - 3,37 ft4 - 1,00, bylam u internisty, która chciała już mi tabletki przepisać informując mnie ze już trzeba zacząć leczyć bo są złe wyniki, ja jednak chciałam skonsultować to z endokrynologiem, niestety wizytę mam dopiero za miesiąc. Czy mam się wybrać jednak do internistki po leki czy mogę czekać?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Internistka posiada wystarczające kompetencje aby prowadzić Pani leczenie, a jest ono wskazane. Pozdrawiam.