Co oznaczają wyniki badania mózgu?

Proszę o interpretację wyniku: W strukturach głębokich płata skroniowego prawej półkuli mózgu, w rzucie wzgórza widoczna jest jamka ubytkowa 10x5mm.Nie widać innych zmian ognisk ani patolo.Układ komorowy ustawiony jest pośrodkowo, nieuciśnięty, lewa komora boczna nieco szersza niż po prawej. Kości podstawy i sklepienia czaszki bez zmian. Blaszki wapniste widać w ścianach syfonowych odcinków tętnicy szyjnych wewnętrznych, a także drobne w ścianach śródczaszkowego odcinka lewej tętnicy kręgowej.

Witam!
Poza stwierdzoną jamką ubytkową, prawdopodobnie pochodzenia naczyniowego, ma Pan zmiany miażdżycowe - wstęp do kolejnych jamek lub czegoś poważniejszego. Blaszki miażdżycowe we wszystkich tętnicach doprowadzających krew do mózgu.
Kontakt z neurologiem, angiologiem i neurochirurgiem.
Powodzenia
W. Łuczkowski.