Co oznaczają zawroty głowy u 27-latki?

Witam,dzisiaj od rana mam lekkie zawroty głowy i nie mam pojęcia od czego,wczoraj też miałem ale tylko przy gwałtownym obróceniu się,dodam że w niedziele wypiłem dużą ilość wódki i na drugi dzień też mi się kręciło przez jakieś dwie godziny,co może być przyczyną tych zawrotów?

Lek. Paweł Szadkowski

Zawroty głowy mogą być wynikiem reakcji ortostatycznej i/lub osłabienia spowodowanego używaniem alkoholu. Jeśli objawy nie są bardzo nasilone i nie towarzyszą im inne objawy raczej nie ma powodu do niepokoju. W razie nasilenia zawrotów lub pojawienia się niepokojących objawów sugeruję udać się do lekarza.