Co pomoże na bóle przedramienia?

Od pk 0,5 roku odczuwam ból lewego przedramienia. Ból raz się nasila, raz słabnie, ale nie ustaje, W nocy budzę się gdy przewracam się na drugi bok z powodu bólu. Lekarz rodzinny zaposał mi tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne ale nie pomogły. Używałam różnych maści, np. borowinową i też nic nie pomogło. Niekiedy trudno mi nawet podnieść rękę do góry. Proszę o jakąś radę, może czym smarować by ból wreście ustał.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą być wynikiem patologii naczyniowych, neurologicznych czy też schorzeń układu kostno-mięśniowo-szkieletowego. Sugeruję wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych, RTG przedramienia oraz w zależności od wyników konsultację specjalistyczną (reumatologiczną/ortopedyczną/neurologiczną).