Co powinna zrobić osoba, której leci ropa po operacji żylaków?

Dzień dobry jestem 2 tygodnie po operacji żylaków dzisiaj ściągnąłem szwy i po paru godzinach zaczła lecieć mi ropa z zaszytej rany przy kostce co mam robić

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę kontrolną u Pańskiego lekarza. Pana objawy mogą świadczyć o zakażeniu rany. Pozdrawiam!