Co powoduje samoistne siniaki?

Pytalam wczesnien o wustepowanie samoistnych ainiakow przy tym jestem senna czuje zmeczenie, mam bole glowy, stawow. Obecnie mam zdiagnozowane nadcisnienie wrodzone oraz endometrioze lwkow nie przyjmuje poniewaz zle sie po nich czuje. Jakis czas temu zostalam zabrana przez pogotowie spowodow silnych zawrotow glowy i wymiotow lecz nic nie zoatalo zdiagnozowane i po uapokojenih wymiotow zostalam wypuszczona do domu. Czy to moze miec zwiazek z tymi siniakai oraz objawi co wyzej wspomnialam. Prosze o pomoc jalie badania mam wykonac oraz w jakim kierunku bo wszyatko musze robic prywatnie.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, inne wyniki.
KONTROLA I LECZENIE NADCIŚNIENIA !
Badania krwi krzepliwość, morfol, inne badania!
Jaki stan ogólny, tryb życia, praca, stresy ??
Pozdrawiam i zapraszam