Bóle stawów i senność w dzień

Dzien dobry, mam taki problem. Bola mnie stawy wszystkie. Bez opuchlizny/zaczerwienienia/sztywnosci. W dzien jestem bardzo senna, z tylu glowy czuje ucisk, oczy mnie bola,mam szczekoscisk. Wieczorem sennosc/zmeczenie mija, jakby wracam do zycia. Ale bol stawow pozostaje. Glownie palce/kolana.Pracy nie mam stresujacej, wysypiam sie. Nie pracuje przy komputerze,wiec to nie od pracy. Boli mnie lewa noga rowniez. Dziekuje, Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i zdecydowanie w celu ustalenia przyczyny sugeruję kontakt z lekarzem. Niestety bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie zasugerować przyczyny Pani dolegliwości.