Co powoduje skąpą miesiączkę i złe samopoczucie?

Witam. Od kilku miesięcy mam skąpo miesiaczke, z reguły to są 2/3dni gdyby nie higiena osobista mogla bym zużyć max. 2 podpaski na dzień, dodam że mam torbiele na jajnikach, często przed okresem boli mnie głowa, ostatnio miałam nudności, do tego dochodzi stres, i bardzo złe samopoczucie, zaś w trakcie miesiączki boli mnie brzuch i pod brzusze i wzdęcia. Waga ciągle ta sama, ciąża wykluczona.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.