Co powoduje u mnie brak okresu?

Ostatnio spoznil mi sie okres 4 dni przy cyklu 28 dni i caly czas przez te 4 dni mialam silny bol jak przy okresie a okresu brak. Potem pojawil sie okres ale bardziejskapy . test dwa dni norma potem tylko plamienie test robilam negatywny.

Szanowna Pani, nie jestem w stanie pomóc z poziomu portalu. Proszę udać się do ginekologa. Pozdrawiam