Co robi podczas bólu u osoby z kamicą nerkową?

Witam. Mam stwierdzoną kamice pęcherzyka żółciowego. Zabieg zaplanowany jest na koniec listopada. Staram się przestrzegać diety, mimo to około raz w tygodniu wieczorem zaczyna mnie boleć. Biorę wtedy no-spe i paracetamol, przynosi trochę ulgi. Czy mogę robić coś więcej alby uniknąc nawrotów bólu i dotrwać spokojnie do daty operacji? Czy jakieś tabletki wspomagające prace wątroby itd byłyby w tym przypadku pomocne? Jeżeli tak to jakie? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Najlepiej przyspieszyć termin operacji. Jeżeli Pani nie gorączkuje to można stosować NO-SPĘ codziennie i zamiast paracetamolu nlpz np. diclofenac 100mg 1xdziennie lub pyralginę . Leki wspomagające pracę wątroby można stosować ale one raczej nie pomogą.