Co robić, gdy rzepka nie do końca wskoczyła na swoje miejsce?

Witam moja mama lat 53 miała 3 miesiące temu wypadniecie rzepki lewej na zewnątrz kolana chodziła na rehabilitację i krioterapie na końcu usłyszała od rehabilitanta ze rzepka jeszcze nie do końca wskoczyła na swoje miejsce co w takim przypadku trzeba robić dalszą rehabilitację czy operacje czy już z taka rzepka będzie chodziła proszę o poradę

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się z mamą do fizjoterapeuty, który zajmuje się technikami z zakresu terapii manualnej. Istnieje szansa, że operacja nie będzie potrzebna, natomiast nie znam skali problemu.

Pozdrawiam serdecznie.