Co robić z bólem i szczypaniem biodra?

Witam od około 2 miesięcy odczuwam w prawym biodrze lekki ból oraz szczypanie i mrowienie które promieniuje mi do pośladka, najbardziej dokucza mi to podczas siedzenia, kiedy jestem w ruchu aż tak nie odczuwam tego, czasami mam uczucie jakby ściskania skóry wewnątrz pośladka, zauważyłam też że moje prawe biodro jest nieco większe od lewego, najbardziej dokucza mi te szczypanie w biodrze, bardzo o poradę, czym to może być spowodowane? Czy może to być związane z kręgosłupem? Czy może to być coś poważnego? Dodam jeszcze że szczypanie odczuwam w miejscu krętarza... Proszę o odpowiedź Dziękuję

Witam,

aby odpowiedzieć na pytania w pierwszej kolejności wymagane jest badanie przedmiotowe oraz w razie nieprawidłowości stwierdzone w trakcie badania zostanie zlecone badania diagnostyczne oraz laboratoryjne które dadzą pełny obraz aby wiedzieć z czym ma się do czynienia.

W takim razie wskazana jest konsultacja stacjonarna u lekarza ortopedy który wykona badanie podmiotowe i przedmiotowe i dodatkowo zleci diagnostykę.

Pozdrawiam