Dlaczego mam mrowienia i szczypanie w pośladku?

Co może być powodem szczypania i mrowienia w prawym biodrze I pośladku podczas siedzenia i leżenia ?zauważyłam również że moje biodra są asymetryczne prawe jest nieco większe od lewego czy moje dolegliwości są czymś poważnym?proszę o poradę

Witam,

aby odpowiedzieć na pytanie wymagana jest wizyta stacjonarna u ortopedy który wykona dokładne badanie fizykalne oraz jeśli tego wymagać będzie stan kliniczny to również będzie zlecona diagnostyka obrazowa która połączona z badaniem fizykalnym pozwoli na dokładną ocenę Pani zdrowia i oczywiście otrzyma Pani odpowiedź na zadanie pytanie.

Pozdrawiam