Co robić z tymi torbielami w piersiach u 44-latki?

Dzień dobry .Od kilku miesięcy przyjmuję Euthyrox 75.Tsh na początku przyjmowania leku była na dolnej granicy normy.Teraz jest powyżej normy .Natomiast pojawił się ból oczu opuchnięte powieki i torbiele w piersiach które bardzo szybko rosną w ciągu dwóch tyg .od ściągnięcia płynu znów się napełniają. Jestem osobą z grupy ryzyka. Czy to mogą być skutki przyjmowania Euthyrox75.Czy powinnam odstawić ten lek?

Dzień dobry,

opisane objawy wymagają konsultacji z lekarzem prowadzącym leczenie jeśli okaże się, że długi czas oczekiwania na wizytę stacjonarną lub teleporady to wskazana wizyta u lekarza rodzinnego który do czasu wizyty u specjalisty zleci odpowiednie zalecenia no odstawienie leku.

Pozdrawiam