Co stosować na łuszczycę w miejscach intymnych?

Co moge stosowac na luszczyce na miejscach intymnych ( skorze penisa) Wyszla mi chrostka i strasznie swedzi a czasem nawet szczypie prosze o szybka porade.

Aleksander Ropielewski

Proszę stosować maści nawilżające i łagodzące dolegliwości oraz jeżeli ma Pan możliwość np. pimafucin. Skuteczne są również preparaty ziołowe oparte na rumianku (maść nasiadówki). Proszę jednak skontaktować is z dermatologiem.