Co stosować na niegojącą się ranę na nodze?

Dzień dobry mieszkam w Pattaya w Tajlandi mam niegojácá się rane na nodze leczenie antybiotykami nie jest skuteczne lekarze niewiele pomagajá Przeczytałem o pijawkach medycznych lecz nie mogę znaleźć tu gabinetu który się tym zajmuje. Proszę o adores jeżeli taki istnieje. Z góry serdecznie dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się najlepiej do lekarza chirurga. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć