Co znaczą silne bóle w lewej stronie brzucha i duszności?

Witam. Ponieważ do wizyty i lekarzazisral tydzień postanowiłam zapytać tutaj. Od dwóch miesięcy dokładnie od stosunku bez zabezpieczenia moje miesiączki się zmieniły tzn. Jesten dzień plamien przerwa około 2 dni i pojawia się miesiączka lecz dużo bardziej delikatna niż wcześniej. Do tego ostatnio miewam silne bóle w lewej stronie brzucha jakby jajnik może troszkę wyżej promieniujący do pachwiny, ból w pewnych momentach jest tak silny że nie mogę złapać oddechu. Czym może być to spowodowane??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa oraz do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć