Co znaczą te brązowe plamki na penisie?

Witam mam pytanie otóż po masturbacji na penisie(napletku) pojawiły mi się dwie małe brązowe plamki wielkości małego pieprzyka i koło nich jedna duża plama długości 2 cm i grubości 0,5, czy mam powody do niepokoju, czy to mi z czasem zejdzie, czy powinienem udać się do lekarza, jeżeli tak to jakiego

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza, dermatologa, a najlepiej wenerologa.
Pozdrawiam