Co znaczy mój wynik bHCG?

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie wyniku badania beta hcg z krwi moj wynik to 17095,00Miu/ml ktory to tydzien bo z norm juz sama nie wiem

Lek. Paweł Szadkowski

Taki wynik może wskazywać na ok. 6-7 tydzień, ale nie jest się w stanie określić tego dokładnie, gdyż normy są bardzo szerokie. Najłatwiej wyliczyć wiek ciąży na podstawie ostatniej miesiączki i długości cykli.