Co znaczy ten szum w uchu i pulsujący ból?

Dzien dobry. Kobieta lat 27. Od 7 tygodni mam szum w uchu pulsujacy tylko z prawej strony i bol glowy z prawej strony,czasami mdlosci i czasami zawroty glowy. Szum pojawil sie nagle i jest caly czas 24/7. Badania krwi w normie. W uchu nic nie widac.Czekam na tomografie. Czy moze byc to cos powaznego?

Jeśli laryngolog wykluczył usznopochodną przyczynę objawów - wskazana konsultacja neurologiczna. Neurolog po zbadaniu zadecyduje o konieczności wykonania badań dodatkowych ( MR głowy, badanie naczyń mózgowych). Bez badań obrazowych trudnio stwierdzić czy choroba jest poważna.