Co znaczy ucisk po lewej stronie w okolicach serca?

Witam licze na szybą odpowiedz. 3 dni temu pojawił się ucisk tylko po lewej stronie w okolicahc serca i trwal cały dzień, gdy minął ucisk przeniusł się na całą klatkę piersiową, czuć jakbym leżał i ktoś kładł na mnie ciężarki bardzo nieprzyjemne uczucie, brak kolatnaia serca, gorączki, kaszlu, trudnosci z oddychaniem i innych objawów, zanim to się zaczeło jest możliwe że mnie lekko przewiało całosc trwa 3 dni czy mam powody do obaw? ucisk ten jest naprawdę nieprzyjemny nie ma co sie oszukiwać, 20 lat mężczyzna

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć