Co zrobić, jeśli jestem nieszczęśliwie zakochana w byłej miłości?

Jestem nieszczęsliwie zakochana jeszcze(6-ty rok) w byłej mojej miłosci > On ma 2-gą żonę , ktora też zdradza umawiając się z innymi kobietami z portali :mezatkami. Kocha seks, bielizne , ponczoszki i piekne kobiety. zona daje mu stabilizacje finansową . On jest muzykiem, nauczycielem i dziennikarzem. jest daleko ( Ja Wrocławia a on Warszawa). Wyzwałam go od gnojka i powiedziałam ze nienawidze !Co mam robić ?

Warto spotkać się z psychologiem. Nie tylko po to, by uzyskać wsparcie i przepracować trudne emocje, ale także po to, by przyjrzeć się mechanizmom i schematom, które doprowadziły Panią do niesatysfakcjonującej relacji i wypalających Panią emocji, ale także po to, by dokonać zmiany. Odnaleźć się w życiu i relacjach, które będą spełniać Pani potrzeby i oczekiwania.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza