Co zrobić, jeśli partnerka poświęca swój czas na pracę i spotkania z koleżanką?

Co zrobić jak partnerka poświęciła czas pracy i chce sie jeszcze widywać z koleżanką,a dla mnie nie ma czasu,czuje żal do niej.Pracuje od 8 rano do 20stej.Chodzi biegać z koleżanka i innymi ludźmi ,zapytałem czy moge pobiegać z nimi,odpowiedziała ze chce biegać z koleżanka a nie ze mną .Co mam robić?Jest moja Nazeczoną i ja bardzo Kocham.Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Proszę szczerze porozmawiać z Narzeczoną i powiedzieć jak Pan się z tym czuje.
Do rozważenia jest ewentualna terapia par.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza