Związek z partnerem a jego współlokatorka

Spotykam sie z mężczyzna od prawie 5 miesięcy on nie mieszka sam mieszka tam kobieta której kiedyś pomógł jak wyjechała bywałam w jego domu jednak teraz jak znow wróciła kontakty nasze sa ograniczone jak jesteśmy razem jest naprawde miło dobrze czujemy sie w swoim towarzystwie problem w tym ze jest tez osoba bardzo zajęta zadko sam kontaktuje sie ze mną nie wiem jak zmotywować go do częstszych kontaktów ze mną spotkań by dzwonił codziennie ? ... Zakochałam sie w nim ale nie wyznałem mu tego ...

Witam,

Na początek proszę porozmawiać z partnerem. Powiedzieć mu, że źle się Pani czuje z tym, że tak rzadko się widujecie. Jeśli przeszkadza Pani to, że mieszka z kobietą, również proszę wyjawić swoje obawy. W rozmowie proszę zachować spokój i mówić wprost, jakie uczucia wywołują w Pani dane zachowania partnera.

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza